Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2619202

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Promesa na zakup wozu dla OSP w Godziszewach.

W dniu 14 kwietnia 2022 r. Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski, wraz z przedstawicielami OSP w Godziszewach, odebrał promesę na zakup wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszewach.

Uroczystość wręczenia promesy odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Promesy otrzymało łącznie 26 jednostek OSP.

W uroczystości wzięli udział m.in.:  Minister-członek Rady Ministrów Łukasz Schreiber, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Gembicka, Poseł na Sejm RP Jan Krzysztof Ardanowski, Poseł na Sejm RP Joanna Borowiak, Poseł na Sejm RP Ewa Kozanecka, Poseł na Sejm RP Tomasz Latos, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP w Toruniu st. bryg. Jacek Kaczmarek i Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Ireneusz Stachowiak.

Na zakup pojazdów ze środków MSWiA i dotacji Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego przekazanych zostało prawie 10,4 mln zł. Pozostałe źródła finansowania to środki Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz WFOŚiGW w Toruniu (1,4 mln zł) i samorządów.

Informacja pochodzi ze strony: Promesy na zakup nowych samochodów pożarniczych dla jednostek OSP - Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

wyświetl galerię w Cooliris
  • Promesa

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.