Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

3219405

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Grant na zakup komputerów dla uczniów z rodzin popegeerowskich.

Wniosek Gminy Rypin złożony w Konkursie Grantowym Cyfrowa Gmina - wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, został zaakceptowany przez biuro projektu Cyfrowa Gmina.

Zgodnie z podpisaną umową w ramach projektu „Cyfrowa Gmina - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU, Gmina Rypin otrzyma wsparcie w wysokości 164.700,00 zł, przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego oraz pokrycia kosztów ubezpieczenia.

Złożenie wniosku zbiorczego przez Gminę Rypin poprzedziła weryfikacja informacji podanych w złożonych przez mieszkańców wnioskach i oświadczeniach, zgodnie z regulaminem konkursu oraz aktualizowanymi na bieżąco wytycznymi. Część wniosków, które nie spełniały wymogów regulaminu np. z powodu braku dostarczenia dodatkowych dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów, została odrzucona.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowania procedury zakupowej sprzętu, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Następnie wyłoniony zostanie wykonawca, który dostarczy sprzęt, a po jego dostarczeniu, zostanie on przekazany wnioskodawcom.

Prosimy o zapoznanie się z procedurami monitorowania utrzymania efektów projektu.

 

wyświetl galerię w Cooliris
  • Baner PPG
  • MiniaturkaPPG

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.