Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2746415

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Webinarium pn. Fundusze Europejskie na "Mój prąd".

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. Fundusze Europejskie na „Mój prąd”.

Spotkanie odbędzie się 26 lipca 2022 r., początek godzina 12:00. Przewidujemy, że spotkanie potrwa do 14:30.

Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zainteresowanych wsparciem na instalacje fotowoltaiczne na potrzeby budynków mieszkalnych.

Pozyskiwanie energii w sposób tani i ekologiczny jest ostatnio tematem niezwykle istotnym. Panele fotowoltaiczne, za pomocą których możemy pozyskać energię na cele mieszkaniowe, wspierane są w programie „Mój prąd”. Na spotkaniu dowiecie się jakie są zasady pozyskania wsparcia na te instalacje, jak przygotować się do pozyskania dotacji. O przygotowaniu dokumentacji opowie  doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Powie również o innych programach mających na celu oszczędność lub pozyskiwanie ekologicznej energii. Znaczenie oraz aspekty praktyczne instalacji omówi przedstawiciel organizacji pozarządowej Stowarzyszenia Prosument-Klaster Odnawialnych Źródeł Energii.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl zgłoszenia wpisując w tytule WEB 26.07.2022  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas  zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 21.

 

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.