Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2832481

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Rodzinny Festyn Historyczny IPN w Kowalkach.

Niezmiernie nam miło zaprosić wszystkich Państwa na pierwsze tego typu wydarzenie w Gminie Rypin!
Rodzinny Festyn Historyczny IPN skierowany jest dla naszych najmłodszych pociech, ale i ich rodzice znajdą dla siebie moc atrakcji. To połączenie aktywności fizycznej, dobrej zabawy i poznawania historii naszej pięknej Ojczyzny. Dzięki uprzejmości naszego głównego organizatora — Instytut Pamięci Narodowej, przygotowaliśmy dla naszych gości stoiska edukacyjne IPN oraz kilka stacji tematycznych m.in. retro gry i zabawy, retro majsterkowanie quizy z nagrodami, klocki i puzzle historyczne, pokaz filmów historycznych oraz sesję plenerową. Wstęp i wszystkie atrakcje BEZPŁATNE!
W międzyczasie, rozgrywany będzie turniej Akademii Piłkarskich IPN CUP, na którym zobaczymy drużyny z naszej gminy, jak i kilka przyjezdnych. Łącznie na boiskach piłkarskich, swoje mecze rozgrywać będzie aż 20 zespołów!
Dla tych, którzy wolą rywalizację wirtualną przygotowaliśmy turniej e-sportowy 1vs1 FIFA 2022! Turniejem opiekować się będzie rodzima firma z Gminy Rypin Esportology, która na co dzień zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży z zakresu e-sportu oraz organizacją turniejów e-sportowych w CS:GO, League of Legends czy Fifa.
 
 
wyświetl galerię w Cooliris
  • Festyn IPN_plakat

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.