Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2832470

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Podziękowania dla p. Małgorzaty Czajkowskiej i p. Grażyny Wysakowskiej.

Z dniem 29 sierpnia 2022 roku na zasłużoną emeryturę przeszła Pani Małgorzata Czajkowska i Pani Grażyna Wysakowska. Z tej okazji wójt i pracownicy, wraz z życzeniami, podziękowali Paniom za wieloletnią współpracę.

Pani Małgorzata  Czajkowska pracowała w Urzędzie Gminy Rypin od kwietnia 1987 roku. Zajmowała kolejno stanowiska: inspektora do spraw budowy i modernizacji dróg, inspektora do spraw księgowości budżetowej, a od stycznia 2007 roku stanowiska skarbnika gminy.

Pani Grażyna Wysakowska pracowała w naszym urzędzie od kwietnia 2004 roku na stanowisku inspektora do spraw księgowości budżetowej. Pełniła również funkcję głównego księgowego Gminnej Biblioteki Publicznej w Kowalkach.

Dziękując za zaangażowanie, rzetelne i solidne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków, za wszelkie dobro i życzliwość, życzymy ciekawych wyzwań, wielu lat w zdrowiu oraz dużo czasu na realizację swoich pasji i marzeń.

wyświetl galerię w Cooliris
  • emerytki

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.