Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2968446

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Komunikat dotyczący zakupu węgla.

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców dotyczącymi zakupu węgla po cenach preferencyjnych (2tyś zł/1tonę) informujemy, że będzie możliwość zakupienia węgla za pośrednictwem Gminy Rypin. Na chwilę obecną trwa proces uchwalania odpowiednich przepisów przez organy państwowe. Według naszych informacji, proces ten powinien zakończyć się w ciągu najbliższych kilku dni. Obecnie jesteśmy na etapie organizowania sytemu. W momencie ustanowienia odpowiednich przepisów, zorganizujemy możliwość zakupu węgla po cenie preferencyjnej dla mieszkańców gminy Rypin.
 
Ponadto informujemy, że Gmina Rypin złożyła stosowne zapotrzebowanie na ilość węgla do Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w oparciu o dane, w posiadaniu których jest urząd, dlatego też nie zbieraliśmy takich informacji od mieszkańców (jak jest to praktykowane w innych gminach).
 
Informacja o możliwościach i sposobach zakupu węgla od Gminy Rypin zostanie Państwu przekazana w sposób szczegółowy, poprzez Facebook, strony internetowe i w sposób zwyczajowo przyjęty, po wydaniu odpowiednich przepisów.

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.