Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2968520

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Informacja dotycząca dodatku węglowego.

Informuję, że osoby, których wnioski o przyznanie dodatku węglowego zostały pozostawione bez rozpoznania z uwagi na zamieszkiwanie więcej niż jednego gospodarstwa domowego pod jednym adresem, obecnie mogą ponownie złożyć wniosek o wypłatę dodatku węglowego.

Jeżeli w wyniku przeprowadzenia wywiadu środowiskowego, organ ustali zamieszkiwanie pod jednym adresem, w odrębnych lokalach, kilku gospodarstw domowych oraz wykorzystywanie przez te gospodarstwa oddzielnego lub współdzielonego źródła ogrzewania, przyznanie dodatku węglowego nastąpi w drodze wydania decyzji administracyjnej.

Wniosek o wypłatę dodatku węglowego może ponownie złożyć również wnioskodawca, który otrzymał odmowę przyznania dodatku węglowego w sytuacji, gdy główne źródło ogrzewania gospodarstwa domowego nie zostało zgłoszone lub zostało wpisane do centralnej ewidencji emisyjności budynków do dnia 11 sierpnia 2022 r.

Wnioski o dodatek węglowy będą przyjmowane do dnia 30 listopada 2022 r.

Wnioski przyjmowane są w budynku Urzędu Gminy Rypin pokój nr 2a i 7 w godz. od 7.30 do 15.00.

 

Wójt Gminy Rypin

dr inż. Janusz Tyburski

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.