Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

2968468

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

IX. Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy.

W dniu 10 grudnia 2022 roku, w godzinach od 11.00 do 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rypin odbędzie się IX. Dobrzyński Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jarmark będzie doskonałą okazją do zaprezentowania stroików, ozdób świątecznych, bombek choinkowych oraz potraw kulinarnych.

Podczas Jarmarku będzie możliwość degustacji potraw wigilijnych i świątecznych oraz zakupu wystawianych wyrobów kulinarnych oraz rękodzieła ludowego.

Do udziału w jarmarku zapraszamy wystawców, w tym wytwórców produktów lokalnych i regionalnych związanych z tematyką świąt Bożego Narodzenia, twórców ludowych, szkoły, rolników oraz osoby prowadzące działalność w zakresie produkcji artykułów spożywczych i zdobniczych. W przypadku dużej ilości zgłoszeń od wystawców, liczy się kolejność ich wpływu do Urzędu Gminy Rypin. Zgłoszenie należy złożyć do 2 grudnia 2022 r. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Do pobrania:

wyświetl galerię w Cooliris
  • Plakat

« wstecz

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.