Gmina Rypin

Galeria zdjęć

Herb

Menu

Wyszukiwarka

Licznik odwiedzin

1895090

Dane adresowe

Urząd Gminy Rypin

ul. Lipnowska 4

87-500 Rypin

  • Urząd Gminy Rypin

Treść strony

Rusza usuwanie wyrobów zawierających azbest
2018.07.06
-

Dnia 5 lipca 2018 r. w Urzędzie Gminy Rypin, Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski podpisał umowę z firmą ECO-POL Sp. z o.o., z Pruszcza na zadanie pn.  "Demontaż, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Rypin".

W Balinie powstanie nowa infrastruktura rekreacyjno-wypoczynkowa
2018.07.02
W Balinie powstanie nowa infrastruktura rekreacyjno-wypoczynkowa

Dnia 2 lipca 2018 r. Wójt Gminy Rypin Janusz Tyburski w imieniu Gminy Rypin podpisał umowę z firmą P.H.U. TYMBUD z Maszewa Dużego koło Płocka, którą reprezentuje p. Wojciech Szwech na realizację zadania pn. „Zagospodarowanie terenu poprzez budowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej w Balinie”.

Nowy sprzęt dla ochotniczych straży pożarnych
2018.06.29
Nowy sprzęt dla ochotniczych straży pożarnych

W imieniu Gminy Rypin, Wójt Gminy Janusz Tyburski i Skarbnik Gminy Małgorzata Czajkowska, podpisali w dniu 28 czerwca 2018 r. umowę z Ministrem Sprawiedliwości, reprezentowanym przez Dyrektora Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich MS Mikołaja Pawlaka na powierzenie zadań z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej Funduszu Sprawiedliwości.

Zarejestruj numer telefonu w bazie Gminy Rypin Unia Europejska; Fundusze Europejskie

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.